KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005173
nr 1300 5173
Stig Danielson
(1936-2014), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Signerad. Olja på pannå, 22x27 cm
Stig Danielson, svensk bildkonstnär född 1936, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:02:36
9/1 22:16:15
300 kr
13/1 17:54:56
Stig Danielson
Läs mer om Stig Danielson